Jaostot

   

 Info

   
   

 Muuta

   
   
 

 Yhteystiedot

 
 

Puheenjohtaja

Nimi Puhelinnumero Sähköposti
Martti Peltola 0500 168 495 martti.peltola@seinajoki.fi

Varapuheenjohtaja

Nimi Puhelinnumero Sähköposti
Jyrki Vuorjoki 050 331 9000 jyrki.vuorjoki@vuorjoki.com

Sihteeri

Nimi Puhelinnumero Sähköposti
Tuomo Saari 050 386 3538 saari.tuomo@gmail.com

Riistanhoitojaoston puheenjohtaja

Nimi Puhelinnumero Sähköposti
Sessa Rintala 050 348 8585 sessa.rintala@gmail.com

Kenneljaoston puheenjohtaja

Nimi Puhelinnumero Sähköposti
Kari Miilumäki 0400 565 283 kari.miilumaki@netikka.fi

Kanakoirajaoston puheenjohtaja

Nimi Puhelinnumero Sähköposti
Jarkko Ampiala 050 307 8342 jampiala@gmail.com

Haulikkojaoston puheenjohtaja

Nimi Puhelinnumero Sähköposti
Jarmo Ridanpää 040 574 6764 jarmo.ridanpaa@netikka.fi

Urheilu-ja kiväärijaoston puheenjohtaja

Nimi Puhelinnumero Sähköposti
Jarmo Ridanpää 040 574 6764 jarmo.ridanpaa@netikka.fi


Maanvuokrausjaoston puheenjohtaja

Nimi Puhelinnumero Sähköposti
Jani Vedenjuoksu 040 051 3456 jani.vedenjuoksu@netikka.fi


Kaurisjaoston puheenjohtaja

Nimi Puhelinnumero Sähköposti
Jaakko Lilja 045 138 8233 jaakkolilja@gmail.com


Hirvipäällikkö

Nimi Puhelinnumero Sähköposti
Tuomo Saari 050 386 3538 saari.tuomo@gmail.com

Majan isäntä

Nimi Puhelinnumero Sähköposti
Jarkko Riihimäki 050 569 4699 jarkko.riihimaki@elisanet.fi

 

Suurpetoyhdyshenkilö

Nimi Puhelinnumero Sähköposti
Jarkko Ampiala 050 307 8342 jampiala@gmail.com


 

 Yleistä

   
Perustettu: 1945
Jäseniä: 278 (31.12.2012)
Jaostoja: 8
Metsästysalue: 5800 ha
Puheenjohtaja: Martti Peltola
   

 Tiedotus

   
Kaikki tiedotteet
 

 Kalenteri

 Lokakuu - 2017
Ma Ti Ke To Pe La Su
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
 
© Copyright Nurmon Metsästysseura 2015